Milan Krajniak

Je známy aj ako Posledný križiak. Bol členom prezídia Fondu národného majetku a poradcom ministra vnútra SR. Je autorom kníh „Úspešní politici slovenských dejín“, „Doktrína štátu“ a „Banda zlodejov“. Založil a publikoval v internetovom médiu Konzervatívny výber.

V súčasnosti je poslancom NR SR a členom predsedníctva hnutia SME RODINA. Je členom Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť a predsedom výboru NR SR na preskúmavanie rozhodnutí NBÚ.

Za základné bezpečnostné hrozby považuje medzinárodnú migráciu, blízke vojenské konflikty a taktiež závažnú hospodársku a finančnú kriminalitu.

Európa slovenskou optikou (summit konzervatívnej politiky) Vstup: 5€/3€ (študent) Summit konzervatívnej politiky, ktorý pripravujeme v spolupráci s Medzinárodným republikánskym inštitútom (IRI) je novým formátom festivalu BHD. Cieľom summitu je venovať dva dni diskusiám konzervatívnych politikov a intelektuálov z Európy a zo Slovenska o stave európskej spoločnosti a politiky, zvlášť v kontexte strednej Európy. V paneli „Európa slovenskou optikou“ budeme diskutovať s aktívnymi slovenskými pravicovými politikmi o budúcnosti Európy, krajinách V4 a tiež o význame a dopadoch dotačnej politiky EÚ. Chcete vedieť, ako to bude vyzerať, ak slovenskí konzervatívni politici budú medzi sebou a s Vami diskutovať o iných než rýdzo slovenských témach? Ak áno, tak práve pre Vás je určená táto diskusia. Alojz Hlina, Milan Krajniak, Branislav Škripek, Eugen Jurzyca Máme byť v jadre za každú cenu? Ako sa postaviť k Poľsku a Maďarsku? Sú eurofondy pomoc alebo prekliatie? Politika Ako vidia Európu slovenskí pravicoví politici? europa slovenskou optikou summit konzervativnej politiky vstup 5eu 3eu student summit konzervativnej politiky ktory pripravujeme v spolupraci s medzinarodnym republikanskym institutom iri je novym formatom festivalu bhd cielom summitu je venovat dva dni diskusiam konzervativnych politikov a intelektualov z europy a zo slovenska o stave europskej spolocnosti a politiky zvlast v kontexte strednej europy v paneli europa slovenskou optikou budeme diskutovat s aktivnymi slovenskymi pravicovymi politikmi o buducnosti europy krajinach v4 a tiez o vyzname a dopadoch dotacnej politiky eu chcete vediet ako to bude vyzerat ak slovenski konzervativni politici budu medzi sebou a s vami diskutovat o inych nez rydzo slovenskych temach ak ano tak prave pre vas je urcena tato diskusia alojz hlina milan krajniak branislav skripek eugen jurzyca mame byt v jadre za kazdu cenu ako sa postavit k polsku a madarsku su eurofondy pomoc alebo prekliatie politika ako vidia europu slovenski pravicovi politici
politika
1
1524340800
europa slovenskou optikou summit konzervativnej politiky
Podoby kresťanskej politiky Posledné voľby do NR SR priniesli viaceré zmeny: KDH sa nedostalo do parlamentu, no zároveň na kandidátke OĽANO uspeli väčšinou práve kresťania ako nezávislí kandidáti. A kresťania sú aj v stranách, ktoré spochybňujú legitimitu súčasného politického systému. Ako tieto výsledky ovplyvnia podoby kresťanskej politiky? Znamená to, že pre úspešné pôsobenie v politike sa netreba viac angažovať v politickej strane? Kto bude zastupovať kresťanský program v ochrane života či rodiny, ak ho žiadna zo strán, ktoré sú v parlamente, nemá ako prioritu? Alebo sa koncept kresťanskej politickej strany vyčerpal a je lepšie, ak sú kresťania zastúpení vo viacerých politických stranách? Radovan Gondžúr, Igor Janckulík, Milan Krajniak, Richard Vašečka Potrebujeme kresťanskú politickú stranu? Čo kresťanov v politike spája a čo rozdeľuje? Presadí sa kresťanský hlas aj v novom parlamente? Politika Diskusia medzi kresťanskými politikmi z rôznych táborov. podoby krestanskej politiky posledne volby do nr sr priniesli viacere zmeny kdh sa nedostalo do parlamentu no zaroven na kandidatke olano uspeli vacsinou prave krestania ako nezavisli kandidati a krestania su aj v stranach ktore spochybnuju legitimitu sucasneho politickeho systemu ako tieto vysledky ovplyvnia podoby krestanskej politiky znamena to ze pre uspesne posobenie v politike sa netreba viac angazovat v politickej strane kto bude zastupovat krestansky program v ochrane zivota ci rodiny ak ho ziadna zo stran ktore su v parlamente nema ako prioritu alebo sa koncept krestanskej politickej strany vycerpal a je lepsie ak su krestania zastupeni vo viacerych politickych stranach radovan gondzur igor janckulik milan krajniak richard vasecka potrebujeme krestansku politicku stranu co krestanov v politike spaja a co rozdeluje presadi sa krestansky hlas aj v novom parlamente politika diskusia medzi krestanskymi politikmi z roznych taborov
politika
1
1461175200
podoby krestanskej politiky