Jozef Krúpa

Jozef Krúpa je druhé volebné obdobie starostom Mestskej časti Bratislava-Záhorská Bystrica. V župných voľbách na jeseň minulého roka bol zvolený za poslanca za volebný obvod Lamač-Záhorská Bystrica. Súčasne je aj predsedom Regionálneho združenia mestských častí Hlavného mesta SR Bratislavy.

Vyštudoval na Strojníckej fakulte SVŠT v Bratislave. Profesijný život ho zavial do Slovenského rozhlasu, kde pôsobil ako redaktor a moderátor. Počas Nežnej revolúcie bol spoluzakladateľom relácie Slovo má verejnosť. V tomto období účinkoval aj v rakúskej televízii ORF v relácii Klub 2 známeho publicistu a politológa Paula Lendvaia. Po rozpade Česko-Slovenska opustil novinársku profesiu. Začal podnikať v spoločnosti Slovart v oblasti vydávania a distribúcie hudobných nosičov. Neskôr si založil vlastnú firmu, ktorú rozšíril aj o sféru marketingu.

Od roku 2010 sa venuje komunálnej politike.

Primátori Bratislavy: Prvá diskusia kandidátov Vstup: 5€/3€ (študent) V susednej Prahe sa úspešne podarilo odborný občiansky aktivizmus integrovať do komplexného procesu riešenia mestských tém. Ako to dopadne u nás? Čo ponúkne dlhoročný aktivista Mestských zásahov Matúš Vallo a jeho skoro 60 členný odborný team Plánu Bratislava komunálnej politike? Ako si fanatik do Bratislavy poradí so skúsenými politikmi? Ján Mrva je vo funkcii starostu nepretržite už tretie funkčné obdobie. Ako vidí svoje slabé a silné stránky a čo ponúka mestu vo funkcii primátora? Jozef Krúpa je v komunálnej politike druhé volebné obdobie starostom Mestskej časti Bratislava-Záhorská Bystrica. Obidvaja kandidáti zanechali vo svojich mestských štvrtiach isté pozitívne dedičstvo, ako hodnotia ich prácu obyvatelia týchto mestských štvrtí? Meno Caroline Líšková sme v súvislosti s postom primátora počuli prvý krát len pred pár dňami. Jej meno je v komunálnej politike skoro neznáme. Je Bratislavčanka, ekonómka a podpredsedníčka Okresného centra KDH Staré mesto. Čo ukáže v diskusii s dlhoročným aktivistom a komunálnymi politikmi? Čo týchto kandidátov rozdeľuje, spája a v čom môžu spolupracovať? Matúš Vallo, Ján Mrva, Jozef Krúpa, Caroline Líšková, Moderátorka: Milota Sidorová Kandidáti budú reagovať na priame otázky urbanistky Miloty Sidorovej bez pozlátka a instatných rád marketérov. Čo v paľbe reakcií svojich súperov dostanú zo seba v prvej spoločnej diskusii tohto druhu? Politika primatori bratislavy prva diskusia kandidatov vstup 5eu 3eu student v susednej prahe sa uspesne podarilo odborny obciansky aktivizmus integrovat do komplexneho procesu riesenia mestskych tem ako to dopadne u nas co ponukne dlhorocny aktivista mestskych zasahov matus vallo a jeho skoro 60 clenny odborny team planu bratislava komunalnej politike ako si fanatik do bratislavy poradi so skusenymi politikmi jan mrva je vo funkcii starostu nepretrzite uz tretie funkcne obdobie ako vidi svoje slabe a silne stranky a co ponuka mestu vo funkcii primatora jozef krupa je v komunalnej politike druhe volebne obdobie starostom mestskej casti bratislava zahorska bystrica obidvaja kandidati zanechali vo svojich mestskych stvrtiach iste pozitivne dedicstvo ako hodnotia ich pracu obyvatelia tychto mestskych stvrti meno caroline liskova sme v suvislosti s postom primatora poculi prvy krat len pred par dnami jej meno je v komunalnej politike skoro nezname je bratislavcanka ekonomka a podpredsednicka okresneho centra kdh stare mesto co ukaze v diskusii s dlhorocnym aktivistom a komunalnymi politikmi co tychto kandidatov rozdeluje spaja a v com mozu spolupracovat matus vallo jan mrva jozef krupa caroline liskova moderatorka milota sidorova kandidati budu reagovat na priame otazky urbanistky miloty sidorovej bez pozlatka a instatnych rad marketerov co v palbe reakcii svojich superov dostanu zo seba v prvej spolocnej diskusii tohto druhu politika
politika
1
1524326400
primatori bratislavy prva diskusia kandidatov