BHD LIGHT
15.6.2024
21:00

BHD LIGHT: Večerná adorácia zakončená vigílnou sv. omšou o 22:30

Priestor na stíšenie v ruchu letného večera. Večerná adorácia v Kostole sv. Štefana (Kapucíni) zakončená sv. omšou.

Pridať do kalendára
No items found.

Miesto konania:

Kapucínsky kostol

Vstupenka na podujatie

Popis podujatia:

BHD light: Tvoje slovo je svetlo pre moje nohy.

Doprajte si čas na kontempláciu a precítenie Božieho slova, ktoré má silu premieňať srdcia a viesť naše kroky správnym smerom aj v oblasti tvorby (kresťanskej) kultúry.

Večerná adorácia o 21:00

Prítmie večerného kostola s vyloženou najsvätejšou oltárnou sviatosťou, mihotajúce sa svetlá sviečok, povznášajúca hudba, priestor na osobnú modlitbu, chvály i stíšenie sa v ruchu starého mesta – toto všetko na Vás čaká počas adorácie v rámci podujatia BHD light, ktoré sa bude konať od 21:00 v Kostole sv. Štefana (kapucíni). Chvíle ticha vo večernom chráme sa budú striedať s chválovou hudbou v podaní členov Spoločenstva Efata.

Anglická svätá omša o 22:30

Po skončení večernej adorácie budeme pokračovať slávnostnou anglickou svätou omšou so začiatkom o 22:30. Celebrujúcim kňazom bude hosť festivalu páter Philip-Neri Reese, O.P. - dominikánsky brat z provincie svätého Jozefa a profesor filozofie Pápežskej univerzity sv. Tomáša (Angelicum) v Ríme. O hudobný doprovod omše sa postará miešaný spevácky zbor Tempus. Pre všetkých zúčastnených budú k dispozícii brožúry s priebehom omše v anglickom jazyku.

Pridať do kalendára

Navštívte Hanusove dni aj vy - unikátny festival o Bohu, vesmíre, živote a vôbec :)