Vstupné
PREDPREDAJ LÍSTKOV V SIETI TICKETPORTAL
Lístky na jednotlivé podujatia si môžete zakúpiť cez Ticketportal už teraz. Cena pre študentov je zvýhodnená. Zakúpiť si môžete aj permanentku na celý festival. Permanentka na 8 dní nabitých programom stojí sympatických 18 Eur, študenti ju môžu mať dokonca iba za 13 Eur. Zaručiť miesto pre permanentku vieme len 15 min. pred začiatkom predstavenia.

Vstup za večer (min. dve až tri podujatia) je 7 Eur, študenti platia iba 4 eurá. Jednotlivé vstupy sú od 2 do 5 Eur. Na mieste festivalu bude možné zakúpiť len lístky na jednotlivé vstupy.

BHD už siedmy rok organizujeme dobrovoľnícky bez nároku na odmenu. Rok od roka zvyšujeme nároky na festival aj na seba aby sme Vám mohli ponúknuť stále hodnotnejší zážitok. Nakoľko sa nám túto víziu darilo čoraz menej dosahovať iba z Vašich dobrovoľných príspevkov, rozhodli sme sa tento rok festival spoplatniť. Veríme, že tohoročné BHD naozaj stoja za to!

 

 

 

Ak sa Vám BHD páči a chceli by ste nás podporiť, tu sú jednoduché možnosti ako prispieť:
  • prevodom na bankový účet hlavného organizátora (Spoločenstvo Ladislava Hanusa) – 2660752020/1100 (IBAN: SK97 1100 0000 0026 6075 2020) 
  • platobnou kartou alebo prevodom z PayPal účtu – stačí kliknúť na link nižšie