International Republican Institute

IRI is the premier international democracy-development organization. Our nonpartisan, nongovernmental Institute has performed high-impact work in more than 100 countries since 1983—in Africa, Asia, Eurasia, Europe, Latin America and the Caribbean, and the Middle East and North Africa—and currently has offices in more than 30 countries.

Bratislavský samosprávny kraj
Bratislava – Staré mesto
EPP

Európska ľudová strana – politická organizácia s bohatou a silnou minulosťou a súčasnosťou.

EOS Innovazioni

Váš poradca v Bruseli.

SEWA

SEWA/ ERP Slovensko je jediná pan-európska organizácia ponúkajúca výrobcom kolektívne plnenie pre elektroodpad, batérie a obaly. Naším poslaním je ponúkať vysoko kvalitné a nákladovo efektívne riešenia recyklačných služieb ako benefit pre výrobcov, členov, spotrebiteľov a v neposlednom rade aj pre životné prostredie a spoločnosť.

Denník Postoj

Prvý konzervatívny denník na Slovensku. Okrem konzervatívnych hodnôt a profesionality našich redaktorov a spolupracovníkov je pre nás kľúčová nezávislosť. Denník Postoj sme založili vďaka podpore stoviek ľudí, ktorí cítili, že takéto médium je na Slovensku veľmi potrebné. Išli sme do rizika, keďže sme opustili zabehnuté a stabilné redakcie, aby sme pre vás priniesli hodnotný a silný denník, ktorý stojí za vaším názorom, pretože vieme, že tento denník má veľký význam.

Týždeň

Časopis, ktorý sa snaží prinášať iný pohľad na spoločnosť.

Impulz

Impulz je štvrťročná revue pre modernú katolícku kultúru, ktorú vydáva Hlbiny s.r.o.

VÝVESKA.SK

Informačný portál, ktorý chce zverejňovať aktuálne informácie o kresťanských podujatiach.

KOLÉGIUM ANTONA NEUWIRTHA​​

Kolégium Antona Neuwirtha je vzdelávací inštitút, ktorého poslaním je zveľaďovanie myslí a charakterov talentovaných mladých ľudí vzdelávaním o kresťanskom kultúrnom dedičstve a jeho vplyve na formovanie západnej civilizácie.

Dom Quo vadis

„Dom“ v centre mesta, ktorý ponúka možnosť zastaviť sa, zrelaxovať, stráviť príjemné chvíle s priateľmi alebo nad knihou pri šálke čaju, kávy či horúcej čokolády, či pri prednáške, koncerte… Dom, ktorého cieľom je byť duchovným srdcom v srdci mesta.

DEVIN printing house

Skvelá firma, ktorá vytlačí a zviaže všetko čo treba.

Víno Mrázik Devín

Dobré víno od dobrých ľudí.

Nenápadní hrdinovia

Občianske združenie zamerané na prezentáciu príbehov nenápadných hrdinov zápasiacich s komunizmom.

zastolom.sk

Webový portál, ktorý chce sprevádzať rodiny na ceste viery.

Rádio Lumen

Rádio LUMEN je súkromná rozhlasová stanica s evanjelizačným charakterom. Vlastníkom je Katolícka cirkev na Slovensku v jej štruktúrach. Rádio chce slúžiť ako jej dielo na poučenie a oddych všetkých, ktorí ho počúvajú.

Slovo+

Poctivé čítanie pre kresťanov na novinovom papieri.