KCK Fuga
Hlavné mesto SR Bratislava
Ars Bratislavensis

Bratislavské hanusove dni 2018 boli podporené z grantového programu Ars Bratislavensis.

SWAN

Už niekoľko rokov patríme k lídrom na slovenskom telekomunikačnom trhu. Vždy robíme maximum, bez ohľadu na to, či sa staráme o rodinnú zábavu alebo o nadnárodnú spoločnosť. Prinášame inovácie, ktoré skutočne fungujú. Sme SWAN.

MILK – AGRO
International Republican Institute

IRI is the premier international democracy-development organization. Our nonpartisan, nongovernmental Institute has performed high-impact work in more than 100 countries since 1983—in Africa, Asia, Eurasia, Europe, Latin America and the Caribbean, and the Middle East and North Africa—and currently has offices in more than 30 countries.

EPP

Európska ľudová strana – politická organizácia s bohatou a silnou minulosťou a súčasnosťou.

Denník Postoj

Prvý konzervatívny denník na Slovensku. Okrem konzervatívnych hodnôt a profesionality našich redaktorov a spolupracovníkov je pre nás kľúčová nezávislosť. Denník Postoj sme založili vďaka podpore stoviek ľudí, ktorí cítili, že takéto médium je na Slovensku veľmi potrebné. Išli sme do rizika, keďže sme opustili zabehnuté a stabilné redakcie, aby sme pre vás priniesli hodnotný a silný denník, ktorý stojí za vaším názorom, pretože vieme, že tento denník má veľký význam.

Týždeň

Časopis, ktorý sa snaží prinášať iný pohľad na spoločnosť.

VÝVESKA.SK

Informačný portál, ktorý chce zverejňovať aktuálne informácie o kresťanských podujatiach.

FILMA production

Zvučenie, streaming, svetlo a ďalšia technická podpora.

FUGA – kultúrne centrum kresťanov

FUGA je nezávislé kultúrne centrum, ktoré chce podporovať, prezentovať a vytvárať umenie a kultúru postavenú na tradičných kresťanských morálnych princípoch.

Našou víziou je byť priestorom, kde sa v umení a kultúre stretávajú pravda, dobro a krása.

Máme ambíciu stať sa vyhľadávaným miestom získania prehľadu o košickej kresťanskej kultúrnej scéne.