Tante Elze & Stand-up comedy
Snovo-melancholická hudba Tante Elze a náhle prebudenie so stand-up comedy Tomáša Hudáka.
Veronika Seppová, Tomáš Hudák
Zaži

Tante Elze je sólovým projektom hudobníčky a speváčky Veroniky Seppovej.

Po koncerte ju vyspovedá novinár a humorista Tomáš Hudák, ktorý pridá krátky stand-up comedy vstup na tému skromnosti a jej nedostatku.

Následne sú všetci návštevníci pozvaní na malú afterparty v priestoroch Pisztoryho paláca.

Veronika Seppová

Za sólovým projektom Tante Elze sa ukrýva mladá študentka Veronika Seppová. Jej hudba je tvorená klavírom, spevom a vlastnou elektronickou produkciou. Momentálne pôsobí aj ako speváčka v elektronickom zoskupení The Global Optimistic a spolupracuje na viacerých hudobných projektoch – napríklad ako hudba k tanečnému, filmovo-divadelnému predstaveniu „Khálí – suspended reality“ alebo tanečno-hudobnému vystúpeniu František.

Tomáš Hudák

Tomáš Hudák je známy slovenský novinár a humorista. Vyštudoval žurnalistiku na Filozofickej fakulte UK a dramaturgiu na VŠMU v Bratislave. Rok a pol žil v Londýne. Pracuje v spravodajstve RTVS. V minulosti bol vedúcim vydania Televíznych novín Markízy a editor nočných správ, zahraničným redaktorom SME, kde mal tiež zábavnú reláciu Svet Tomáša Hudáka. Pravidelne účinkuje v stand-upe Silné reči, roast show Na facku, moderuje humoristickú reláciu Od veci na Rádiu_FM.