Rozkradnutý štát
O koreňoch, povahe, a dôsledkoch korpucie v našej spoločnosti.
Štefan Hríb (novinár), Martin Uháľ, Samo Kolesár, Anka Čujová a Matej Kyjovský (organizátori protikorupčného pochodu v PO a KE)
Spoločnosť
Martin Uháľ

Pôsobí na katedre sociálnej práce na Katolíckej univerzite a Inštitúte aplikovanej etiky prof. Alexandra Spesza. Je katolíckym kňazom, pomocným duchovným v Myslave.

Matej Kyjovský

Študuje sociológiu, európske štúdia a portugalský jazyk na Masarykovej univerzite v Brne. Popri škole sa venuje Slovenskej debatnej asociácií v ktorej na pozícií dobrovoľníka organizuje debatné turnaje.

Anka Čujová

Je študentkou maturitného ročníka na Gymnáziu sv. Moniky a organizátorkou Veľkého protikorupčného pochodu v Prešove. Je členkou žiackej školskej rady, študuje v stredoškolskom Kolégiu Antona Neuwirtha.

Samuel Kolesár

Je študentom maturitného ročníka na Gymnáziu sv. Moniky a organizátorom Veľkého protikorupčného pochodu v Prešove. Študuje v stredoškolskom Kolégiu Antona Neuwirtha.

Štefan Hríb

Je zakladateľom a šéfredaktorom časopisu .týždeň a moderátorom známej diskusnej relácie Pod lampou. Pred .týždňom pracoval v časopise Domino fórum, či v rádiu Slobodná Európa. Je autorom viacerých knižných rozhovorov.